KURUMSAL

HAKKIMIZDA

 

Map Yapı 2003 yılında Mehmet ÖZDEMİR tarafından kurulmuş ve yapı sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır. Gün geçtikçe yapı sektöründeki çalışmalarının hacmini  artıran Mab Yapı, kazandığı deneyim ve bilgi birikimi ile üst düzey kalitelere sahip projelere imza atmaya başlamıştır.

 

MİSYONUMUZ

 

Günümüz koşullarının grektirdiği ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde çözümleyerek, bireylerin en modern en konforlu yaşam alanları için çözüm üreten, sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek birinci sınıf kalitede projeler sunan, sektörün gerektirdiği sosyal sorumluluğun bilincinde olarak dünya standartlarında faaliyet gösteren, insan hayatını her şeyden üstün tutan projeler üreten bir firma olmaktır.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Gerek Mersin'de gerekse Türkiye'nin her bölgesinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, beklentilerin çok üzerinde projeler üreten, doğaya saygıyı birinci koşul olarak kabul eden, geçmişten gelen köklü deneyimlerine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer kazanan, rakiplerinin örnek aldığı projeler üreten, projenin her aşamasını titizlikle yöneten, her projede bir yapıdan çok daha falasını sunan , evrensel, saygın örnek bir firma olmaktır.

 

KURUMSAL

PROJELER

İNSAN KAYNAKLARI

BASIN ODASI

İLETİŞİM

ADRES : İstemihan Talay Bulvarı No: 135 Yenişehir / MERSİN

TEL & FAX : +90 324 341 35 00

E-MAIL : bilgi@mabyapi.com.tr

 

BİZİ TAKİP EDİN

Mab Yapı Copyright © Tüm Hakları Saklıdır.

designed by SCS Tanıtım Tasarım

KURUMSAL